fbpx

Home PageInteligentny Dom – Inteligentne instalacjeTV satelitarna i naziemna

TV satelitarna i naziemna

 
Telewizja satelitarna i naziemna w inteligentnym domu

TV satelitarna i naziemna

TV satelitarna

W ostatnich latach nastąpił wielki rozwój w zakresie dystrybucji sygnału telewizyjnego. Telewizja naziemna przeszła na nadawanie w standardzie cyfrowym, standardem stała się cyfrowa telewizja satelitarna. Platformy cyfrowe zaoferowały wiele nowości, takich jak możliwość nagrywania programów na dysku twardym dekodera, możliwość oglądania programu telewizyjnego z opóźnieniem, możliwość zatrzymania oglądania, cofnięcia i obejrzenia ponownie. Mamy możliwość oglądania telewizji wysokiej rozdzielczości (HD), zlecania przez internet nagrania programu, oglądania na ekranie telewizora wybranych portali internetowych, oglądania filmów z wypożyczalni, oglądania różnych programów na kilku telewizorach (rozwiązanie multiroom, dystrybucja uprawnień za pomocą splitterów kart).
Nowoczesne instalacje telewizyjne to zarówno właściwa instalacja antenowa (odpowiednia liczba odpowiedniej jakości przewodów w odpowiednich relacjach, właściwie dobrane urządzenia odbiorcze, wzmacniające, przełączające i rozsyłające sygnał telewizyjny), jak i szereg innych instalacji umożliwiających realizację dostępu do internetu, funkcji multiroom audio-video oraz integracji z innymi systemami video.
Proponujemy nowoczesne i profesjonalne instalacje telewizyjne i możliwość korzystania z najnowszych osiągnięć techniki, dostosowanych do potrzeb klienta.

Show Buttons
Hide Buttons