fbpx

Archiwum dla Kategorii ‘Sterowniki LED’

Informujemy, że w naszym angielskojęzycznym sklepie internetowym Magic Stair Lighting prowadzimy sprzedaż do krajów UE następujących systemów do automatyki oświetlenia LED schodów → Czytaj dalej

Sterownik LED do animacji “Gwiezdne niebo LED z efektem migotania i przygasania gwiazd” to nowy sterownik smartLEDs S23-SKY z serii ANIMA.

→ Czytaj dalej

Już w sprzedaży smartLEDs OMEGA Exclusive – nowy, inteligentny sterownik schodowy oświetlenia LED z mobilną aplikacją na smartfon/tablet. Minimalne wymagania: Android 5.0, Blutooth 4.0. Sterownik posiada nowe możliwości funkcjonalne oraz przyjazne dla użytkownika środowisko pracy. → Czytaj dalej

Trwa promocja na zestawy schodowe oświetlenia LED do efektownego i wygodnego sterowania oświetleniem LED schodów. Inteligentne sterowniki schodowe w zestawach ze schodowymi czujnikami ruchu można kupić TANIEJ nawet o 120 zł! Po więcej informacji zapraszamy do naszego sklepu smartleds.pl

Podsumowań nadszedł czas. Ze statystyk sprzedażowych za rok 2018r. wynika, że w ubiegłym roku najbardziej popularnym sterownikiem LED smartLEDs był inteligentny sterownik schodowy S19-P (wersja Premium). Sterownik niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Jego sprzedaż w 2018r. stanowiła aż 33% liczby wszystkich sprzedanych sterowników LED smartLEDs! Sprzedaż sterownika realizujemy osobno lub w promocyjnych zestawach z czujnikami ruchu.

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Nowe sterowniki schodowe LED już w sprzedaży! została wyłączona

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy do sprzedaży 6 nowych inteligentnych sterowników schodowych oświetlenia LED smartLEDs w wersjach PREMIUM i STANDARD. Są to sterowniki do rożnych typów instalacji (z równoległym połączeniem lamp bądź ze sterowaniem każdą lampą oddzielnie), z wyłącznikiem zmierzchowym, obsługą półpiętra oraz konfiguratorem (prostym lub rozbudowanym). Integracja z systemami Inteligentnego Domu odbywa się poprzez wyjścia bezpotencjałowe. Więcej informacji w naszym sklepie internetowym smartLEDs.pl

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Prototypowanie z użyciem drukarki HBOT 3D została wyłączona

Aktualnie pracujemy nad nowym typem czujnika do naszych instalacji, który ma wypełnić lukę na rynku. Istotnym problemem jest opracowanie odpowiedniej obudowy, mającej znaczenie dla prawidłowej pracy czujnika. Prace na prototypem obudowy prowadzimy przy użyciu drukarki HBOT 3D, przy użyciu której drukujemy kolejne wersje obudów.

→ Czytaj dalej

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Zadebiutowaliśmy w telewizji TVN! została wyłączona

Zadebiutowaliśmy w telewizji! “Jesienny taras w Miasteczku Wilanów” to najnowszy odcinek programu “Maja w Ogrodzie”, który realizowany był m.in. z udziałem Apacheta Smart Systems w ogrodzie na dachu IV-piętrowego apartamentowca na warszawskim Wilanowie. Premiera odcinka odbyła się 8 listopada w telewizji TVN. Zapraszamy do obejrzenia!

→ Czytaj dalej

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Oświetlenie LED i RGB w ogrodzie na dachu – Wilanów została wyłączona

We współpracy z architektem krajobrazu​ z Greeneria Architektura Krajobrazu i Wnętrz wykonaliśmy niebanalne oświetlenie LED i RGB LED zielonego ogrodu na dachu IV-piętrowego apartamentowca na warszawskim Wilanowie. Do wykonania oświetlenia użylismy m.in. inteligentnych sterowników oświetlenia LED smartLEDs smartLEDs sprytne sterowniki oświetlenia LED. Projekt ogrodu i oświetlenia zainteresował twórców programu telewizyjnego Maja w Ogrodzie​, zostały wykonane zdjęcia i czekamy na emisję programu w TVN.

→ Czytaj dalej

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Reklama smartLEDs.pl w Living Room IX 2015 została wyłączona

Wykorzystaj w pełni ogromne możliwości oświetlenia LED! Reklama naszego firmowego sklepu internetowego smartLEDs.pl we wrześniowym numerze ekskluzywnego magazynu Living Room. Inteligentne oświetlenie schodów, dekoracja kolorowym światłem zmiennym w czasie, kolory żywe lub pastelowe.

→ Czytaj dalej

Show Buttons
Hide Buttons