fbpx

Archiwum dla Kategorii ‘Sterowniki LED’

Podsumowań nadszedł czas. Ze statystyk sprzedażowych za rok 2018r. wynika, że w ubiegłym roku najbardziej popularnym sterownikiem LED smartLEDs był inteligentny sterownik schodowy S19-P (wersja Premium). Sterownik niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Jego sprzedaż w 2018r. stanowiła aż 33% liczby wszystkich sprzedanych sterowników LED smartLEDs! Sprzedaż sterownika realizujemy osobno lub w promocyjnych zestawach z czujnikami ruchu.

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Nowe sterowniki schodowe LED już w sprzedaży! została wyłączona

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy do sprzedaży 6 nowych inteligentnych sterowników schodowych oświetlenia LED smartLEDs w wersjach PREMIUM i STANDARD. Są to sterowniki do rożnych typów instalacji (z równoległym połaczeniem lamp bądź ze sterowaniem każdą lampą oddzielnie), z wyłącznikiem zmierzchowym, obsługą półpietra oraz konfiguratorem (prostym lub rozbudowanym). Integracja z systemami Inteligentnego Domu odbywa się poprzez wyjścia bezpotencjałowe. Więcej informacji w naszym sklepie internetowym smartLEDs.pl

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Prototypowanie z użyciem drukarki HBOT 3D została wyłączona

Aktualnie pracujemy nad nowym typem czujnika do naszych instalacji, który ma wypełnić lukę na rynku. Istotnym problemem jest opracowanie odpowiedniej obudowy, mającej znaczenie dla prawidłowej pracy czujnika. Prace na prototypem obudowy prowadzimy przy użyciu drukarki HBOT 3D, przy użyciu której drukujemy kolejne wersje obudów.

→ Czytaj dalej

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Zadebiutowaliśmy w telewizji TVN! została wyłączona

Zadebiutowaliśmy w telewizji! “Jesienny taras w Miasteczku Wilanów” to najnowszy odcinek programu “Maja w Ogrodzie”, który kręcony był m.in. z udziałem Apacheta Smart Systems w ogrodzie na dachu IV-piętrowego apartamentowca na warszawskim Wilanowie. Premiera odcinka odbyła się 8 listopada w telewizji TVN. Zapraszamy do obejrzenia!

→ Czytaj dalej

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Oświetlenie LED i RGB w ogrodzie na dachu – Wilanów została wyłączona

We współpracy z architektem krajobrazu​ z Greeneria Architektura Krajobrazu i Wnętrz wykonaliśmy niebanalne oświetlenie LED i RGB LED zielonego ogrodu na dachu IV-piętrowego apartamentowca na warszawskim Wilanowie. Do wykonania oświetlenia użylismy m.in. inteligentnych sterowników oświetlenia LED smartLEDs smartLEDs sprytne sterowniki oświetlenia LED. Projekt ogrodu i oświetlenia zainteresował twórców programu telewizyjnego Maja w Ogrodzie​, zostały wykonane zdjęcia i czekamy na emisję programu w TVN.

→ Czytaj dalej

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Reklama smartLEDs.pl w Living Room IX 2015 została wyłączona

Wykorzystaj w pełni ogromne możliwości oświetlenia LED! Reklama naszego firmowego sklepu internetowego smartLEDs.pl we wrześniowym numerze ekskluzywnego magazynu Living Room. Inteligentne oświetlenie schodów, dekoracja kolorowym światłem zmiennym w czasie, kolory żywe lub pastelowe.

→ Czytaj dalej

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Otwarcie sklepu internetowego smartLEDs.pl została wyłączona

Wychodząc potrzebom naszych klientów otworzyliśmy specjalistyczny sklep firmowy smartLEDs.pl ze sterownikami LED i RGB smartLEDS oraz podstawowymi akcesoriami. Są to sterowniki, opracowane i produkowane w naszej firmie i sprzedawane pod marką smartLEDs. Nasze sterowniki LED współpracują z systemem Inteligentny dom oraz innymi systemami automatyki. Wypełniają lukę na rynku i są atrakcyjne cenowo. Zapraszamy!

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Arena Ostróda Centrum Targowo-Konferencyjne Warmii i Mazur została wyłączona

Projekt

Wykonaliśmy bardzo ciekawy projekt animowanego oświetlenia RGB LED reprezentacyjnego, wielopoziomowego tarasu przed Arena Ostróda Centrum Targowo-Konferencyjnym Warmii i Mazur. Do wyboru będzie 6 programów płynnej zmiany kolorów, różniących się sposobem i prędkością powstawania LED-owej tęczy: TĘCZA W CZASIE, TĘCZA W PRZESTRZENI, TĘCZA W CZASIE I PRZESTRZENI.

Dostawa części

Dostarczyliśmy komplet akcesoriów do wykonania tego oświetlenia: 8 sztuk odpowiednio zaprogramowanych i skonfigurowanych sterowników WRGB smartLEDs, taśmy RGB, profile LED, zasilacze, odbiornik radiowy z pilotem itp.

Projekt ma zostać zrealizowany do końca października 2014 przez Amnis Energia.

Arena Ostróda to jedno z najnowocześniejszych centrów targowych w tej części Europy, współfinansowane ze środków UE.

Show Buttons
Hide Buttons