fbpx

przez

In:Sterowniki LED

Możliwość komentowania Oświetlenie LED i RGB w ogrodzie na dachu – Wilanów została wyłączona

We współpracy z architektem krajobrazu​ z Greeneria Architektura Krajobrazu i Wnętrz wykonaliśmy niebanalne oświetlenie LED i RGB LED zielonego ogrodu na dachu IV-piętrowego apartamentowca na warszawskim Wilanowie. Do wykonania oświetlenia użylismy m.in. inteligentnych sterowników oświetlenia LED smartLEDs smartLEDs sprytne sterowniki oświetlenia LED. Projekt ogrodu i oświetlenia zainteresował twórców programu telewizyjnego Maja w Ogrodzie​, zostały wykonane zdjęcia i czekamy na emisję programu w TVN.

Oświetlenie LED – sekcje

Oświetlenie LED ogrodu. Lampa stojąca. Ogród na dachu.

Oświetlenie LED na zielonym tarasie na dachu składa się z 4 niezależnie włączanych sekcji: lampy stojące, reflektorki, kubiki (świecące stołki w kształcie sześcianów) i oświetlenie RGB.

Oświetlenie LED na dachu. Reflektor. Ogród na dachu.
Oświetlenie LED na dachu. Reflektor. Ogród na dachu.
Inteligentne oświetlenie LED na tarasie dachu apartamentowca.

Oświetlenie LED tarasu. Ogród na dachu.

Automatyka ogrodowa

Oświetlenie tarasu automatycznie włącza się o zmierzchu i wyłącza się o określonej godzinie, zgodnie z ustawieniami zegara tygodniowego. Sekcje, które były włączone jednego dnia, bedą się automatycznie włączały w dni następne (tak długo, jak te ustawienia nie zostaną zmienione). Sterowanie poszczególnymi sekcjami odbywa się za pomocą małego eleganckiego pilota Nice z 9 przyciskami. Pilotem tym z dowolnego miejsca tarasu lub mieszkania możemy wyłaczyć i włączyć całe oświetlenie tarasu, poszczególne sekcje oświetlenia lub podświetlaną fontannę.

Oświetlenie RGB  LED. Sterownik RGB.  Ogród na dachu.      Oświetlenie LED i RGB LED tarasu. Ogród na dachu.

Oświetlenie RGB LED

Interesującym akcentem kolorystycznym jest oświetlenie RGB zrealizowane za pomocą taśm LED, sterowanych przez inteligentny sterownik płynnej zmiany kolorów smartLEDs WRGB. Sterownik umożliwia wyświetlanie dowolnego spośród 10 programów płynnej zmiany kolorów. Unikalną cechą sterownika WRGB jest możliwość zmiany przez użytkownika atrybutów wyświetlanych programów: koloru głównego, zakresu zmian koloru wokół koloru głównego (można wybrać dowolny zakres, od pełnej tęczy po delikatną zmianę odcienia koloru głównego), pastelowość wyświetlanych barw i szybkość zmian. Wszyskimi funkcjami związanymi z oświetleniem RGB (włączanie/wyłączanie oświetlenia RGB, zmiana wyświetlanego programu, zatrzymywanie zmiany koloru, modyfikacja wyświetlanego programu) steruje się za pomocą tego samego pilota Nice.

Zdjęcia do programu Maja w Ogrodzie w TVN

Barwy jesieni - ogród na dachu. Oświetlenie LED.

Ten niezwykle klimatyczny projekt ogrodu i oświetlenia zainteresował twórców programu telewizyjnego Maja w Ogrodzie, zostały wykonane zdjęcia i czekamy na emisję programu w TVN.Klimatyczny ogród na dachu. Program TVN - Maja w ogrodzie.Zdjęcia do programu Maja w ogrodzie. Ogród na dachu. Oświetlenie LED i RGB LED.

Show Buttons
Hide Buttons